/ Altyapı Projeleri

Yol ve Kavşak Projeleri

Her proje ile yeni bir kilometre taşını dönen Nuhoğlu İnşaat, kara yollarında sunduğu kalite ve güvence sayesinde başarı ile yol almaya devam ediyor.

PROJE DETAYI

Her proje ile yeni bir kilometre taşını dönen Nuhoğlu İnşaat, kara yollarında sunduğu kalite ve güvence sayesinde başarı ile yol almaya devam ediyor.

 

Mersin Otoyol Bağlantıları: Adana - Erdemli otoyolundan başlayarak, Akdeniz Oyunları Olimpiyat Stadyumu bağlantı yollarını kapsayan projenin bünyesinde; 2 adet üst geçit köprüsü, 1 adet alt geçit köprüsü, 1 adet kavşak ve 11 adet kutu menfez bulunuyor.

 

Adana - Kozan Yol Çalışması: Adana - Kozan Ayrımı - Mansurlu 6. Bölge Hududu yolu arası toprak işleri, sanat yapıları, köprü ve üstyapı yapım ve onarım inşaatı, Adana’yı Kozan üzerinden Kayseri’ye bağlayarak, ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak bir proje. Proje; Akdeniz’i İç Anadolu’ya bağlayacak önemli geçitlerden biri niteliğinde.

 

Horasan - Karakurt - Sarıkamış Projesi: Erzurum’un Horasan ilçesinden Kars, Ardahan ve Iğdır illerinin Türkiye’ye olan ana bağlantı hattını oluşturan proje; Türkiye’nin Kafkasya’ya açılan ana arterlerinden birisi olacak.

 

Edirnekapı - Metris Yol ve Altyapı Tesisleri: Proje kapsamında; yağmur suyu ve atıksu altyapılarının inşası, içme suyu borularının döşenmesi, elektrik hatlarının deplase edilmesi, yol düzenlemelerinin yapılması, Telekom hatlarının, tretuvarların, kaldırımdaki parke taşları ve bordürlerin yenilenmesi yer alıyor.

 

Yol Bordür Tretuvar ve Altyapı Çalışmaları: Nuhoğlu İnşaat; temiz, modern ve çağdaş görünümlü kentler yaratabilmek için yol, bordür, tretuvar inşaatı ve altyapı projelerini hayata geçirerek her biri birbirinden başarılı çalışmalara imza atmıştır ve atmaya da devam ediyor. Kozyatağı, Acıbadem, Göztepe, Fenerbahçe, Koşuyolu, Suadiye ve Bostancı mahalleleri altyapı, bordür ve tretuvar yapımı ile Anadolu Yakası yaya bölgeleri bordür, tretuvar yapım ve onarımı bu çalışmalardan sadece birkaçıdır.

 

Bağcılar Mahmutbey Caddesi Düzenleme ve Yayalaştırma: Proje; Bağcılar ilçesinin üç farklı caddesi üzerinde düzenleme ve yayalaştırma çalışmalarını, Mahmutbey Caddesi’nde mevcut elektrik hatlarının yer altına alınması ve caddeyi modern kent kimliğine kavuşturmak amacıyla tretuvar yenileme çalışmalarını, Kirazlı ve Menderes caddelerinde de plak taşlar ve doğal bazalt plaklar kullanılarak yayalaştırma çalışmalarını kapsıyor.

 

Bağcılar Mehmet Akif Bulvarı: Yaklaşık 4 km uzunluğunda ve 22.000 m² tretuvar yenilenmesini kapsayan proje aynı zamanda 8 km’lik dere perdelerinin yükseltilmesi, korkuluk yapılması ve prekastlarla yol kotunun ayarlanması ile orta refüj peyzaj düzenlenmesi şeklinde tamamlanıyor. Çekmeköy Yollar ve Kavşaklar: Çekmeköy bölgesinin ihtiyacı olan çeşitli yol ve bağlantıları ile kavşakların yapıldığı bir proje.

 

Kadıköy - Tuzla Arasındaki Sahil Yolu ve Parkların Aydınlatılması: Proje kapsamında; 1.930 adet aydınlatma direği, 206 kilometre zırhlı yer altı kablosu ve yüksek lümenanslı aydınlatma armatürlerinin kullanıldığı 65 kilometre uzunluğundaki sahil yolu ışıklandırılması bulunuyor.

 

Toprakkale İl Yolu Ayrımı-Osmaniye Çevre Yolu Arası Asfalt Kaplama Projesi

Proje Toprakkale-Osmaniye arasındaki mevcut yolu daha modern ve kullanışlı bir hale getirmektedir. Toplamda 12 kilometre bölünmüş yoldan oluşan proje, 300.000 ton plentmiks temel ve plentmiks alttemel, 400.000 m² bitümlü sıcak karışım, köprü ve sanat yapıları imalatları içermektedir.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde Asfalt Onarımı Ve Yapımı

Adana Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan 12 ilçede 3.514 dekar sathi kaplama işini kapsamaktadır. Proje 500 km. yol yapımını içermektedir.

 

İstanbul Geneli Asfalt Yama Çalışmaları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ne yapılan iş kapsamında, Anadolu yakasında 4 ve Avrupa yakasında 6 olmak üzere toplam 10 bölge müdürlüğünce yapım kontrollüğü gerçekleştirilmekte olup, proje İstanbul geneli 39 adet ilçe ve tüm ana arterlerin ihtiyaçları doğrultusunda toplamda 600.000 ton sıcak asfalt yapımını içermektedir.

 

Kadirli-Osmaniye Yolu Bitümlü Sıcak Karışım Kaplama Projesi

Tamamı 44 km. karayolundan oluşan Kadirli Osmaniye BSK projesi, Sumbas Yolu ile Kadirli Şehir içi imalatlarına ek olarak, Kadirli merkez işlek caddelerde yapılan yeni imalatlar ve kavşak düzenlemeleri, şehir içi trafiğinin de çözümüne katkıda bulunmuştur.

Çevre ilçelerden Kadirli Sanayi Sitesi’ne giden ve oradan Sumbas istikametinde ilerleyen proje özellikle ağır vasıta trafiğini hızlandırmak amacıyla uygulanmıştır.

Top