/ Özellikli Yapılar

İstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum, ziyaretçilerine gerçek bir doğa deneyimi sunarak, bünyesinde yağmurlama, sis ve iklimlendirme sistemine sahip gerçek bir yağmur ormanı bulunduruyor.

0212 574 59 00 www.istanbulakvaryum.com

PROJE DETAYI

Sadece bir eğlence ve alışveriş merkezi olmayıp, aynı zamanda su dünyasının flora ve faunası hakkında önemli bilgilerin de yer aldığı merkez; ziyaretçilerini, Karadeniz’den başlayıp Marmara, Ege, Akdeniz, Kızıldeniz ve Pasifik Okyanusu’ndaki sualtı yaşamının büyüsünü yaşayabilecekleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 1.500 çeşit deniz canlısı ve 17.000 adet balık ile 40 cm’ye varan çeşitli kalınlıktaki akrilik camlardan oluşan tüneller ve tanklara sahip İstanbul Akvaryum; sinemaları, macera parkurları, kafeleri, restoranları, deniz temalı fotoğraf çekim ünitesi ve hediyelik eşya mağazası ile 7’den 70’e herkesin beğenisini topluyor.

İstanbul Akvaryum, ziyaretçilerine gerçek bir doğa deneyimi sunarak, bünyesinde yağmurlama, sis ve iklimlendirme sistemine sahip gerçek bir yağmur ormanı bulunduruyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan köpekbalıklarını gözlemleme ve hatta onlarla yüzebilme imkanı sağlıyor.

 

İLETİŞİM

Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cad. No:93, Florya / İstanbul

Tel: 0212 574 59 00

Faks: 0212 574 59 06

iletisim@istanbulakvaryum.com

Top