/ Konut Projeleri

Yenitepe Kadıköy

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm
Projesi içindeki Yenitepe Kadıköy

444 4 616 www.yenitepe.com.tr

PROJE DETAYI

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi içindeki Yenitepe Kadıköy, hayatın güzelliklerini yakalamak isteyenler için ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından birinde konumlanan Yenitepe Kadıköy; “Yenitepe Park” ve “Yenitepe Cadde” olmak üzere 2 etaptan oluşan yapısıyla, her tarzda ev ihtiyacını ve sosyal beklentileri karşılayacak nitelikte.

 

Üçgen formlu 21 katlı konut bloklarının yükselerek kazandığı zemini ortak yeşil alan olarak değerlendiren projede, konut kütlelerinin farklı perspektiflerde yerleştirilmesi, her üniteye bakış ferahlığı ve yüksek katlarda kesintisiz manzara kazandırıyor. Konutların birbirleri arasında bırakılan mesafe ve alternatif açılara yönlenmesi sayesinde, Tarihi Yarımada’dan Adalar’a, İstanbul’un farklı panoramalarına sahip konut seçenekleri elde ediliyor. Üçgen formunun avantajıyla kentin hiçbir noktasına sırtını dönmeyen, birbirleriyle uyumlu kütlelerin yerleşimi, kentin silüetinde yer alacak estetik bir yapılar topluluğunu bir araya getiriyor.

 

Proje, 1+0’dan 5+1’e kadar, 67 m² ile 318 m² arasında değişen, farklı büyüklük ve nitelikte birçok alternatifin bir arada yer aldığı 1.100 konuttan ve 5 katlı 2 baza üzerinde, 21 katlı 4 kuleden oluşuyor. Baza katları ofis, alt katlar caddeye açılan ticari alanları kapsıyor. Daireler hangi büyüklükte olursa olsun, her metrekaresi, dolaplardan ankastreye, mutfaktan banyoya kadar özel olarak tasarlanıyor.

 

SATIŞ OFİSİ

Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad.  A1 Blok 34720
Fikirtepe Kadıköy / İstanbul

Tel: 444 4 616

Fax: 0216 363 10 61

info@yenitepe.com.tr

Top