HAKKIMIZDA

İnsanlar için ayrıcalıklı mutlu yaşam alanları yaratma hedefi ile çalışan Nuhoğlu İnşaat; çevreci ve doğaya önem veren bir misyon üstlenmiştir. Sektöre girdiği ilk günden bugüne, uzman kadrosu ile birlikte her projede Hizmette Kalite anlayışını hedef alarak, çizgi üstü projelere üreterek kendini sürekli yenilemektedir.

1986 yılında kurulan Nuhoğlu İnşaat; gayrimenkul ve inşaat sektöründe yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik hizmet sunan Nuhoğlu İnşaat, Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 100’ün üzerinde projeye imzasını atmıştır. İstanbul ve Ankara ofislerinin yanı sıra yurt dışında da Irak, Libya ve Kazakistan’da 5.000’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir.

Dinamik yapısı ile kısa sürede büyük projelere imza atarak, sektörün önemli firmalarından biri haline gelen Nuhoğlu İnşaat, bugüne kadar toplam 3.000.000 m²’lik inşaatı hayata geçirmiştir. İhtiyaç ve beklentilere en doğru çözümleri üreterek; sürekli yenilenen ve gelişen yapısı ile yaptığı her işte modern teknolojiyi kullanan Nuhoğlu İnşaat; ‘Kalite Yönetim Sistemleri’nden taviz vermeden, hayata değer katacak projeler üreterek, diğer tüm projelerden ismiyle ve kalitesiyle ayrışarak, emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin ayrıcaklı projelerinden; İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Küçükkuyuport, Sinan Erdem Arena, Gürpınar Su Ürünleri Hali, Bursa Hayvanat Bahçesi, Bayrampaşa Şehir Parkı bugüne kadar hayata geçirilen 100’ün üzerindeki projeden sadece birkaçıdır.

VİZYONUMUZ

Güçlü, kararlı ve profesyonel kurumsal yapımız ile ‘güvenilir’ ve ‘kaliteli hizmet’ hedefimiz doğrultusunda, sürekli kendimizi yenilemek ve tüm projelerde her zaman en iyi çözümleri sunmak.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz deneyim, uzman kadromuz, kaliteden taviz vermeyen yönetim felsefemiz ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile beklenti ve ihtiyaçlar paralelinde; bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün en önemli firmalarından biri olmaya devam ederek, ‘güvenilir’ ve ‘kaliteli hizmet’ anlayışımızı sürdürmek, standart değil, çizgi üstü projeler üretmek.

Top